19. 2. 2015 DEGUSTACE WHISKY S VÁCLAVEM ROUTEM...

Slunce zašlo, hvězdy vyšly, přišel Václav Rout a již z dálky hlásil "nemám dudy". V tomto duchu se nesl celý veselý a vůněmi prodchnutý čtvrteční podvečer v báječné společnosti vás, kteří jste se nechali nadšeným Václavem vést zlatým světem whisky.

Co slovo to perla. Byli jsme vhozeni do hlubin whisky a Václav nás v nich naučil plavat. A že to bylo nadnášení věru pozoruhodné.

Když jsme poslouchali vyprávění o dámě, která se během jedné z ochutnávek jala lízat rašelinu, jež kolovala mezi účastníky, uvědomili jsme si, že strádáme bezmeznou touhou po doušku parfému, ke kterému jsme zatím mohli jen několikrát pod dudákovo taktovkou přivonět. Aroma a smích zcela prostoupily místnost.

To jsme ovšem netušili, že Ottův slovník naučný je vedle Václava naprosto neobsažný.

Vrchol jsme zdolali před půlnocí a stejně bychom zůstali dodnes a nechali se unášet pohádkovým vypravěčstvím geniálního whiskypána.

Tisíceré díky Václavu Routovi, bez kterého by to nebylo absolutně ono a nebylo by nač vzpomínat, díky Barka Fabianova Photography, jež poctivě degustovala a i přes to zvládla pořídit pár cenných snímků do naší sbírky a na závěr velké díky patří Míše Svobodové z Rémy Cointreau, která za to vše může, jelikož vše zmůže.

kyticka

Aktuálně