KOMORNÍ JAZYKOVÉ KURZY v PRAZE

Nabízíme vám individuální i skupinové jazykové kurzy.

 

Naše jazykové kurzy (angličtina, francouzština, italština, němčina) jsou vhodné a doporučené i jako příprava k maturitní zkoušce, státním a mezinárodním jazykovým zkouškám (Cambridge & IELTS, CILS, ECL & TELC, TELC & DELF).

 

Všechny nabízené jazykové kurzy probíhají vždy v sídle naší společnosti v Praze 4 - Nuslích.


Řídíme se vašimi přáními a časovými možnostmi. Domluvíme se s vámi na tom, jak by dle vašich představ měla hodina probíhat. Může být kladen důraz na gramatiku, můžete více konverzovat nebo ve výuce najdeme vyváženost mezi gramatikou a konverzací.


Studujte s námi a plánujte si kurzy dle svých představ.

ZPĚTNÁ VAZBA OD STUDENTŮ

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ ZDE

aktuální nabídka

naši lektoři:

ANGLIČTINA

Michaela Kočišová

Martine Dunnewind

Veronika Kudlička Brnová

Žofia Libiaková

ČEŠTINA PRO CIZINCE & ČÍNŠTINA

Václav Valtr

FRANCOUZŠTINA

Michel Buttigieg

ITALŠTINA

Veronika Cialdiová (mluvnice)

Alessio Cialdi (konverzační lekce)

němčina

Petra Ležáková

NIZOZEMŠTINA

Martine Dunnewind

starořečtina & symbolika

David Bartoň

španělština

Adam Fireš

ÚHRADA KURzOVNÉHO:

  • V hotovosti v sídle společností hamko cz s. r. o. & hamko events s. r. o. (Táborská 117/21, Praha 4 - Nusle; zastávka tramvaje č. 18, Palouček)
  • Na fakturu (faktura je splatná nejpozději 3 pracovní dny před začátkem kurzu)

REGISTRACE:

  • Osobně v sídle společností hamko cz s. r. o. & hamko events s. r. o. (Táborská 117/21, Praha 4 - Nusle; zastávka tramvaje č. 18, Palouček)
  • E-mailem jazykovekurzy@hamko.cz - pošlete naskenovanou kopii vyplněného registračního formuláře (originál pošlete poštou nebo předejte osobně před začátkem kurzu)

Na registrační e-mail odpovíme do 24 hod. Konfirmační zpráva bude obsahovat veškeré potřebné detaily a fakturu.

KONTAKT

Rádi vám zpracujeme nabídku. Zajistíme nezávislé setkání s lektorem za účelem zařazení do správné pokročilosti. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle či e-mailem.

jazykovekurzy@hamko.cz

+420 602 354 713


ZPĚTNÁ VAZBA OD STUDENTŮ

ZUZANA RAKOVANOVÁ

Minulý rok jsem se zde zúčastnila kurzu, který byl zaměřený na přípravu maturity z anglického jazyka. Byla jsem velice spokojená s personálem i prostředím. Nakonec jsem i s velkou pomocí lektorky maturitu zvládla. Určitě všem doporučuji.

daniel jarkas

Kurz angličtiny pro přípravu k maturitě s Žofií Libiakovou byl pro mě nejlepší zážitek a opravdu povedený kurz, který bych doporučil všem. Snad i nadále tento kurz poběží a pomůže dalším maturantům.

BLANKA PROKOPOVÁ

Chci poděkovat týmu za jejich přístup a skvělou práci, kterou odvádí a že to, co nabízí, skutečně naplní mírou vrchovatou. Jsem velmi spokojená a ráda, že jsem se po dlouhé době vrátila k výuce a ještě jednou děkuji a těm, kteří ještě váhají mohu za sebe doporučit.

Monika Oliveriusová

Marketing a Sales Support pro země Středního Východu a Východní Evropy
Zimmer Biomet

Francouzštinu jsem se před 15 lety 4 roky učila na Francouzském institutu v Praze. Vloni, po desetileté pauze, jsem měla chuť tyto znalosti "oprášit", a proto jsem se přihlásila na tento skupinový kurz. Velmi mi vyhovuje malá skupinka (3 osoby) lidí a přátelská atmosféra panující v průběhu výuky, že člověk záhy ztratí ostych a začne mluvit, i když zpočátku s chybami. Určitě bych kurz doporučila všem, kteří mají alespoň minimální základy francouzštiny.

Barbora Rakovanová

referent pro soulad etických a právních norem

V období duben - srpen jsem absolvovala individuální kurz angličtiny intermediate. Přátelský přístup a ochota ke studentům mě přiměla pokračovat v kurzu i na další pololetí. Všem studentům, kteří se chtějí zdokonalit nebo začít s jazyky doporučuji hamko events :).

Zdeňka Zouharová

Customer service & marketing specialist
BARD Czech Republic, s.r.o.

Velice příjemné prostřední s přátelskou atmosférou a skvělým servisem. Anglický jazyk se osobně snažím naučit snad od střední školy. Člověk se postupem času dostane do určitého stereotypu, kdy sice hovoří a dorozumí se, ale stále používá stejnou slovní zásobu a obraty. Nyní mohu říci, že i za relativně krátkou dobu (4/2016) vidím veliký posun a pokrok což mě motivuje jít dál a hlavně - baví mě to!

Petr

IT analytik, programátor
VYDAS - software s. r. o.

O přihlášení na kurzy jsem přemýšlel rok a jsem rád, že jsem se rozhodl kladně. Velmi si vážím individuálního a osobního přístupu. Za ten rok jsem se myslím hodně posunul, rozmluvil a zbavil se strachu promluvit jako první. Je to hlavně díky tomu, že na kurzech je jen omezené množství studentů (max 3). V mém případě mám poslední "semestr" režim 1 na 1. Za mě maximální spokojenost a mohu jen doporučit.

komorní jazykové kurzy Praha Nusle - angličtina, francouzština, italština, španělštinajazykové kurzy angličtiny Praha Nusle - doporučeno studentyjazykové kurzy angličtiny Praha Nusle - lektorka Žofia Libiakovájazykové kurzy francouzštiny Praha Nusle - lektor Michel Buttigiegjazykové kurzy italštiny Praha Nusle - lektorka Veronika Cialdiovájazykové kurzy angličtiny & nizozemštiny Praha Nusle - lektorka Martine Dunnewindjazykové kurzy angličtiny Praha Nusle - lektorka Veronika Kudlička Brnovájazykové kurzy češtiny pro cizince & čínštiny Praha Nusle - lektor Václav Valtrjazykové kurzy němčiny Praha Nusle - lektorka Petra Ležákovájazykové kurzy španělštiny Praha Nusle - lektor Adam Fireš
kyticka

Aktuálně